środa, 15 maja 2013

Do Domu: Pizza Domino's

 http://www.dominospizza.pl/
20-40zł

Chodząc po knajpach warto pamiętać, że zawsze przyjemnie jest zostać w domu, przywdziać odświętny dres i zamówić pizzę, oglądając powtórki "Przyjaciół". Tym razem padło na pizzerię Domino's, która niedawno, bo w zeszłym roku powróciła do Polski, od razu zgarniając Laur Konsumenta - odkrycie 2013.

Gdy przeglądałem ulotkę, moją uwagę zwróciła masa promocji. Nie lubię tego, zwykle jest to sposób, by wyłudzić dodatkowe parę złotych  na wygłodniałych, niejednokrotnie pijanych imprezowiczach (c'mon, przynajmniej 60% dostaw jest na imprezy). W końcu zdecydowaliśmy się na dużą Meat Lovers (już mnie znacie), oraz tradycyjną Farmhouse.

Szybka dostawa, wymiana gotówki i przystępujemy do pizzowania! Po pierwsze świetne, cienkie ciasto, przynosi na myśl włoski oryginał. Nadzienia sporo, zwłaszcza w bardzo mięsnej Meat Lovers. Niekoniecznie lubię duże kawałki wołowiny, bo mają tendencję do uciekania z podnoszonego trójkącika (pizzę, oczywiście, jemy palcami). Bezpieczne połączenie pieczarek, szynki i cebuli w Farmhouse zdało egzamin; może nie są to produkty najwyższej jakości, jakie spotykamy w małych, domowych pizzeriach, ale w obliczu pizzy do domu, zaniżam oczekiwania. Sos dołączony gratis jest bardzo przyzwoity, niestety, robi się ciepły, od zamknięcia w jednym pudełku z pizzą.

W kategorii sieciówek, jest to jeden z faworytów. Cena mogłaby być niższa, rozmiar większy,  ale szybka dostawa i długie godziny działalności sporo rekompensują. Czasem dobrze jest poczuć się grubym, otworzyć piwo i wgryźć w kawałek pizzy ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz